Dietetyk pomaga – jak skutecznie schudnąć? Dowiedz się na BEZPŁATNEJ konsultacji dietetycznej w Projekt Zdrowie!

0

Sezon letni tuż, tuż, a Ty nadal nie wiesz jak zabrać się za odchudzanie? Marzysz o smukłej sylwetce, chciałbyś w końcu pozbyć się zbędnych kilogramów? Mówisz sobie, że zaczniesz od jutra, ale nadal nie potrafisz się zmotywować? A może próbowałeś juz wielu diet, ale ciągle wraca efekt jo-jo? Nie martw się! Pomożemy Ci trwale zredukować wagę i nauczymy Cię na prawdę zdrowych nawyków żywieniowych.

 

Zrób mały krok do dużej zmiany i umów się do naszego gabinetu na bezpłatną konsultację dietetyczną. Dowiedz się od czego zacząć aby osiągnąć wymarzoną sylwetke.

Potrzebne będzie Ci wsparcie !

– Wiem, jak ważną rolę w procesie odchudzania ma indywidualnie dobrany plan żywieniowy –mówi dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Piasecznie. Żeby jednak poznać potrzeby pacjenta, z każdym z nich przeprowadzam wnikliwy wywiad medyczny i żywieniowy, staram się dowiedzieć jak najwięcej o dotychczasowych przyzwyczajeniach. To, w połączeniu z pełną analizą składu ciała, pozwala mi na podjecie wspólnie z pacjentem decyzji o drodze do osiągnięcia celu. Od tego etapu rozpoczynamy kurację opartą na diecie lub połączeniu diety i suplementacji. Tylko w gabinetach Projekt Zdrowie suplementacja jest dodatkiem, a nie obowiązkiem. Ogromnym plusem kuracji jest też prosta dieta, bez nadszarpywania domowego budżetu. Spotkania ze mną odbywają się co tydzień, dzięki temu mogę stale czuwać nad postępami, korygować ewentualne błędy i przede wszystkim motywować.

CZYTAJ TAKŻE:  Dietetyk pomaga – Pan Szymon schudł 15kg w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Zacznij swoją metamorfozę

Zawsze powtarzam, że nie ma „diety cud”. Kluczem do sukcesu jest świadomość tego, że bez trwałej zmiany nawyków żywieniowych żadne magiczne tabletki ani diety z Internetu nie pozwolą nam cieszyć się zdrowiem i smukłą sylwetką na długo. Jako specjalista wiem, że każdemu, kto boryka się z nadmiernymi kilogramami, najtrudniej jest zacząć. Niech motywacją do rozpoczęcia kuracji będą efekty pacjentów: https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Zapraszam na bezpłatną konsultację dietetyczną. W ramach spotkania otrzymasz zupełnie za darmo:

 

 

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  •  badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.
CZYTAJ TAKŻE:  Dietetyk pomaga – Pan Szymon schudł 15kg w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Kiedy zobaczysz efekty? 

Już w pierwszym miesiącu! Wspólnie zdiagnozujemy problem, ustalimy cel i rozpoczniemy pracę nad Twoimi nawykami żywieniowymi. Wystarczy, że umówisz się na pierwszą konsultację dietetyczną.

Jak się umówić? 

  •  Zadzwoń pod numer 787 000 226 i zarezerwuj dla siebie termin
  • Wyślij do mnie wiadomość na Facebooku

lub

 

PROJEKT ZDROWIE PIASECZNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: piaseczno@projektzdrowie.info
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226

https://piaseczno.projektzdrowie.info/


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię