Po 3,5 miesięcznej kuracji Pani Weronika pozbyła się 12 kg oraz zgubiła łącznie 53 cm w obwodach. Dzisiaj nasza bohaterka cieszy się szczupłą figurą i mnóstwem energii. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu niemożliwe stało się możliwe! Pani Weronika może być wzorem do naśladowania: niesamowita, zdyscyplinowana, zawsze gotowa do walki o swoje zdrowie i wygląd. Przeczytajcie sami!

 

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?
Głównym powodem rozpoczęcia kuracji była chęć poprawy wyników badań tarczycy, ale i polepszenia własnego wyglądu.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?
Kiedy zaczynałam swoją przygodę z dietą, największym wyzwaniem było dla mnie przyzwyczajenie się do 5 posiłków dziennie i picia 2 l wody. Na początku trudno było mi temu sprostać, ale z czasem przychodziło to z coraz większą łatwością.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?
Wcześniej jadałam dwa lub trzy posiłki dziennie i piłam zdecydowanie za mało wody. Oczywiście częściej też jadłam tzw. „śmieciowe jedzenie”.

CZYTAJ TAKŻE:  Dietetyk pomaga – Pan Szymon schudł 15kg w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Jak ocenia Pani współprace z dietetykiem?
Z Panią dietetyk współpracowało mi się bardzo dobrze! Zawsze służyła dobrą radą. Mogłam też z nią otwarcie porozmawiać. Mobilizowała mnie do dalszej pracy, jak i wprowadzała sympatyczną atmosferę na wizytach.


Co powiedziałaby Pani osobom, które cały czas wstrzymują się z podjęciem decyzji o odchudzaniu?
Powiedziałabym żeby śmiało spróbować i podjąć wyzwanie! Naprawdę można zyskać wiele – zwłaszcza zdrowie, lepsze samopoczucie i wygląd zewnętrzny, na którym wielu obecnie zależy.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?
Wyniki badań tarczycy, które wcześniej były nieprawidłowe, teraz są bardzo dobre. Mam też więcej energii oraz zyskałam nowe, zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?
Czuje się bardzo dobrze, o wiele lepiej niż wcześniej.

CZYTAJ TAKŻE:  Planowane wyłączenia prądu

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?
Tak, jak najbardziej poleciłabym innym Gabinet Projekt Zdrowie! Zwłaszcza ze względu na miłą atmosferę, profesjonalizm i efekty, które dzięki wspólnej pracy z Panią dietetyk mogłam osiągnąć.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Odważ się na zmiany i zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 787000226 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe. 

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE PIASECZNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: piaseczno@projektzdrowie.info
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię