Dni otwarte Republiki Smaku – sklepu dla pasjonatów cukiernictwa

0

PIASECZNO Pokazy cukiernicze, degustacja lodów i gofrów to tylko część z atrakcji podczas dni otwartych sklepu Republika Smaku – wyjątkowym miejscu dla cukierniczych pasjonatów. W dniach 9 -11 maja, od godziny 10 do 18 czeka moc wydarzeń w Piasecznie, przy ulicy Raszyńskiej 13.

 

Dni otwarte sklepu Republika Smaku rozpoczną się od prezentacji wykonania szybkich i jednocześnie zachwycających deserów. Technolodzy Firmy Ambasador zaprezentują również jak tworzyć nietuzinkowe i piękne dekoracje. 10 maja, producent znakomitej belgijskiej czekolady z ponad 100 letnim doświadczeniem, firma Callebaut pokaże przygotowanie czekoladowych monoporcji oraz prostych i efektownych deserów w kubeczkach. Ostatniego z dni otwartych, eksperci firmy Credin zaprezentują proces tworzenia glazur na torty, czyli zjawiskowych lustrzanych polew. Wszystkie pokazy będą odbywać się w godzinach 12-16, a każdego dnia będą wzbogacone o degustacje znakomitych lodów rzemieślniczych oraz świeżo wypiekanych gofrów.

Dla wszystkich klientów sklepu Republika Smaku, podczas dni otwartych, została przygotowana specjalna oferta powitalna, a także konkursy z nagrodami. To jedyna okazja, aby zobaczyć na żywo, jak tworzone są najpiękniejsze desery i dekoracje. To również idealny moment, aby zainspirować się i zapoznać z szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów do cukiernictwa – sklepu Republika Smaku, który od lat zaopatruje swoich klientów w najlepsze składniki do tworzenia własnych wypieków.

 

Organizatorzy zapraszają na dni otwarte wszystkich, którzy kochają tworzyć wypieki – adres sklepu Republika Smaku to ul. Raszyńska 13, wejście 4A, 05-500 Piaseczno. Dla osób, które w tych dniach nie mogą odwiedzić sklepu osobiście, na stronie internetowej sklepu www.republikasmaku.net będą czekały atrakcyjne rabaty i super okazje.

Organizatorzy:

PARTNERZY:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię