Dni Prażmowa, wiele atrakcji przed nami

0

PRAŻMÓW Wspaniały weekend zapowiada się w Prażmowie. W południe w sobotę startują Dni Prażmowa Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Zapraszamy wszystkich na Dni Prażmowa, podczas których przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
W sobotę od godziny 12.00 do 19.00 wszyscy będą mogli uczestniczyć w zabawach proponowanych przez animatorów Miasteczka Cyrkowego Flipart, bawić się na dmuchańcach i korzystać z wielu innych atrakcji oraz zaznać kolorowego życia z barwnymi proszkami Holly.
O 16:00 część rozrywkową rozpocznie koncert zespołu Pizza Driver. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Gromee z Martą Gałuszewską i dyskoteka do późnych godzin.
W niedzielę zaczniemy tradycyjnymi Dożynkami z mszą świętą oraz występami zaprzyjaźnionych zespołów Cendrowianki i Kłosowianki.
Następnie teatr Katarynka zaprezentuje przedstawienie dla najmłodszych pt. „Morskie Opowieści” a od 16:00 znów rozpoczną się koncerty w wykonaniu młodych talentów: Wiktorii Sobczyk, Pauliny Gałkowskiej, Natalii Badowskiej oraz Antoniny Molak.
Na zakończenie Dni Prażmowa usłyszymy koncert zespołu Golden Hand i tradycyjnie już będzie można skorzystać z fantastycznej kąpieli w pianie przygotowanej przez gminne OSP.
Gmina Prażmów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię