Dni Tarczyna z Piotrem Cugowskim

0

TARCZYN Gwiazdą tegorocznych Dni Tarczyna będzie Piotr Cugowski z zespołem. Organizatorzy tradycyjnie zadbali także o szereg innych atrakcji – sportowych, muzycznych i edukacyjnych. W dziś czeka nas dobra zabawa

Tegoroczne Dni Tarczyna rozpoczną się o godz. 9.00 na boisku „Orlik” przy ul. Stępkowskiego 15 turniejem piłkarskim o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. O godzinie 11.00 rozpocznie się turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Tarczyna w kategorii open. Wydarzenia sportowe dopełni turniej ulicznej koszykówki (streetball) o puchar Burmistrza Tarczyna w kategorii open, który odbędzie się na boisku wielofunkcyjnych w Drozdach.

Oficjalne otwarcie Dni Tarczyna przewidziano na godz. 19.30 na targowisku miejskiem przy ul. Grójeckiej. Godzinę wcześniej odbędzie się koncert dla dzieci w wykonaniu zespołu Kosmokwaki.

O godz. 19.40 tradycyjnie zostanie wręczony tytuł Honorowego Obywatela Miasta Tarczyna, a następnie nagrody dla laureatów konkursy wiedzy o samorządzie.

Na godz. 20.00 przygotowano recital piosenek Romana Kołakowskiego. Występują: Aleksandra Radwan, Grzegorz Bukowski, Bartłomiej Abramowicz, Agata Klimczak-Kołakowska, zespół muzyczny.

Oczywiście tradycyjnie już Dniom Tarczyna będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje: kiermasz plastyczny członków Tarczyńskiej Grupy Plastyków „KreoArt”, miasteczko zabaw dla dzieci, gastronomia i stoiska handlowe. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla Kubusia Jarzyńskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię