Do Czerska zlecą się kultowe maszyny. W programie świetne koncerty

0

GÓRA KALWARIA W najbliższy piątek, u podnóża wzgórza zamkowego, odbędzie się dwudniowy, jubileuszowy X Zlot Motocykli Sokół


W piątek 20 lipca impreza rozpocznie się o godz. 18. Wystąpi Kapela Maciejowa z Lublina (wykonująca szlagiery miejskiego folku, nogi same rwą się do tańca), Żeglarze Portowi (ich koncerty znane są z żywiołowości), a na koniec uczestnicy usłyszą muzykę disco. W sobotę, od godz. 16. sceną przy ul. Mostowej kolejno zawładną: Czarek Makiewicz z zespołem (rock, pop, autor znanej piosenki „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”), Zespół z Cygańską Duszą (piosenki i taniec romski), Tomasz Szwed z zespołem (popularny twórca nastrojowych piosenek opowiadających o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka), Zespół Power Gras (łączący twórczo rock, bluegrass, blues i folk), Maria Rozbicka (certyfikowana instruktorka pole dance fitness) oraz zespół 1965 (rock’n’rollowa kapela z Warszawy. Ich muzyka jest owocem wielu różnych wpływów – od Led Zeppelin po Afghan Whigs).

Dla uczestników zlotu w sobotę zaśpiewa m.in.Tomasz Szwed

Dla przyjezdnych przygotowano parking na rynku oraz przy szkole podstawowej na ul. Warszawskiej. Wstęp na imprezę 20 zł.

Fot. Jednoslad.pl/ fanpage Tomasza Szweda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię