Do wygrania 100 tys. złotych w konkursie Kulczyk Foundation. Ostatnie dni na składanie wniosków!

0

GÓRA KALWARIA Konkurs dedykowany jest organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom społecznym, spółdzielniom, instytucjom kultury i jednostkom samorządu terytorialnego. Zwycięzcy otrzymują pieniądze na infrastrukturalne projekty służące innym. Wnioski w tej pierwszej w 2017 edycji można składać tylko do końca czerwca!


Kulczyk Foundation w Konkursie postawiła na infrastrukturę.

Chcemy, by sam konkurs miał widoczny wpływ na świat inwestycji społecznych – tłumaczy Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

Często od studni, mostu, szpitala czy wyposażenia szkoły zaczyna się pozytywna i dynamiczna transformacja otoczenia – podkreśla Dominika Kulczyk, Prezes Kulczyk Foundation.

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców pierwszej tegorocznej edycji poznamy 15 sierpnia 2017 r. Jeszcze raz przypominamy: nabór do niej kończy się z ostatnią minutą czerwca!

Co trzeba zrobić, żeby przybliżyć się do zwycięstwa?

1. Przeczytać uważnie, dlaczego organizatorom zależy na infrastrukturze: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63314/granty.pdf
2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN
3. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go.
4. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem.

Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „granty”.

źródło: gorakalwaria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię