Dobre jedzenie i polskie rękodzieło w Jankach

1

Są rzeczy dobre, lepsze i najlepsze. Zawsze szukam tych ostatnich. W najbliższy piątek i sobotę w Homepark Janki (obok IKEA), będzie można skosztować prawdziwej polskiej gęsiny. Znajdą się też tradycyjne wędliny i sery.

Można będzie coś przekąsić na miejscu, ale można przecież kupić troszkę na zapas i raczyć się tym w domu. Tym bardziej, że znajdziemy też tradycyjne pieczywo, które jest smaczne i zdrowe. Podobnie, jak miody i produkty pszczele oraz najróżniejsze przetwory z owoców i warzyw. Dzieci i dorosłe łasuchy będą mogły skosztować ciepłych kołaczy.

Już dziś i w sobotę „Craft Weekw Homepark Janki (Plac Szwedzki 3) godz. 10:00 – 20:00. Więcej informacji na „Craft Week

Rzeczy oryginalne i niebanalne

Oprócz dobrego jedzenia będzie też oryginalne rękodzieło. „Craft Week” pozwala zakupić rzeczy oryginalne i niebanalne. Drewniane deski do ozdoby i do krojenia (precz z mikroplastikiem!). Autentyczna, unikalna ceramika, gdzie każdy kubek, każda filiżanka czy zastawa jest jedyna w swoim rodzaju. Albo ręcznie szyte patchworki, torby, plecaki, nerki. Nie tylko to, ale wiele więcej podobnych, autentycznych produktów znajdziemy w piątek i sobotę w Homepark Janki.

Naturalne kosmetyki

Oprócz produktów przeznaczonych dla domu, znajdziemy też naturalne kosmetyki, świece i aromaterapię. Wyraźnie chłodniejsze dni domagają się w domu czegoś ciepłego i relaksującego. Możemy w ten sposób stworzyć miłą, ciepłą atmosferę. Odrobina ulubionych zapachów, świece i ciepła herbata – czy potrzeba czegoś więcej?
Zapraszamy – Janki, Plac Szwedzki 3, w godz. 10:00 – 20:00, 24 i 25 września. Więcej informacji na „Craft Week

1 KOMENTARZ

 1. „Dobre jedzenie i polskie rękodzieło w Jankach”
  ==============================
  Ja także polecam polskie rękodzieło wyprodukowane w chińskich fabrykach.
  Najnowsze rodzaje plastiku do złudzenia przypominające drewno i glinę!
  Wszystko robione ręcznie z użyciem nowoczesnych maszyn!
  Doskonałe jedzenie wyprodukowane z udziałem 15% surowców naturalnych (MOM, skórki i tłuszcz zwierzęcy z podgardli i okolic narządów płciowych)!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię