Dobre wiadomości. Stan Jeziorki opada

1

Poziom wody w rzece Jeziorce opada. Starosta piaseczyński i burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna w czwartek 2 lipca odwołali pogotowie przeciwpowodziowe, ale służby cały czas monitorują sytuację.

Poziom Jeziorki, po ostatnich intensywnych opadach deszczu, był mocno podwyższony. Dlatego 24 czerwca w gminach Konstancin-Jeziorna i Piaseczno wprowadzono pogotowie przeciwpowodziowe. W stan najwyższej gotowości postawiono wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców. W gminie Konstancin-Jeziorna nad sytuacją czuwał Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego. Na szczęście poziom rzeki zaczął systematycznie opadać. Pozwoliło to na odwołanie pogotowia przeciwpowodziowego, ale sytuacja monitorowana jest na bieżąco.

Fot: Kajakkajaki
Źródło www.konstancinjezriorna.pl

1 KOMENTARZ

 1. „Poziom wody w rzece Jeziorce opada”
  ===========================
  Pani Agnieszko, jak Pani mogła do tego dopuścić?!
  Czym teraz będzie się zajmować to Pani Biuro o tasiemcowej nazwie?
  Będziecie modlić się o deszcz czy zabezpieczać ludność powiatu przed atakiem tasiemców?
  Podpowiadam: czy w stawach w Żabieńcu nie mógłby się ukrywać ichtiozaur? A czy przypadkiem na Górkach Szymona nie lądowali ostatnio kosmici, co zaobserwował ktoś, kogo personaliów nie można ujawnić ze względu na ochronę danych osobowych? A może komuś z zagrody słoń uciekł i teraz buszuje po rozległych nieużytkach w gminie Prażmów?
  To powyżej to oczywiście tylko śmichy-chichy. Ale ostatnio sam widziałem, jak bobry z Perełki wyłaziły i (tak jakby) atakowały ludzi. Czyli jest kryzys i zagrożone bezpieczeństwo. Jako mieszkaniec powiatu proszę o obronę przed (prawdopodobnie) agresywnymi bobrami. Jako miłośnik bobrów proszę o humanitarne podejście i niekrzywdzenie naszych braci mniejszych, skądinąd chronionych. Czy to powiatowe tasiemcowe biuro jest w stanie jakoś „ogarnąć temat”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię