Dochodziło do przemocy rodzinnej? Mężczyzna zatrzymany

1

PIASECZNO Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna zatrzymali 62-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad osobą najbliższą. W jego mieszkaniu dzielnicowi zabezpieczyli trzy sztuki broni i amunicję. Obecnie sprawdzana jest jej legalność.

Wieczorem policjanci z wydziału prewencji patrolujący ulice miasta, zostali przez oficera dyżurnego wezwani do pilnej interwencji. Pod wskazanym adresem mundurowi zatrzymali 62-letniego mężczyznę, który jak wynika z przyprowadzonych ustaleń, już od dłuższego czasu mógł znęcać się nad jednym z członków swojej rodziny.

Dalsze czynności wykonane przez piaseczyńskich dzielnicowych, doprowadziły do znalezienia trzech sztuk broni palnej oraz amunicji. Sprawę przejęli policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego. Zatrzymany mężczyzna może teraz usłyszeć zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Natomiast przedmiotem bieżących badań jest także legalność broni i amunicji którą posiadał.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiedziałem, że kpp staje w obronie słabszych, od kiedy? Do niedawna modne było kreowanie męskich bokserek, z tych które świadkami miliardowych przekrętów i preparowanie im obszernej dokumentacji. Szefowie wydziałów nawrócili się, zmienili się czy wymienili szeregowców?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię