Dom w lesie jak z horroru! Czy odprawiano tam satanistyczne czarne msze? [FILM]

0

LESZNOWOLA Ten tajemniczy, rzekomo nawiedzony dom znajduje się w miejscowości Stefanowo. Grupa Mystery Hunters twierdzi, że wiążą się z nim przerażające legendy. W środku znajdują się również mroczne malowidła, mogące wskazywać na to, że odprawiano w nim tajemnicze rytuały. Czy to sprawka prawdziwych satanistów? I czy dom faktycznie jest nawiedzony?

Ogromny budynek osłonięty drzewami odstrasza samym swoim widokiem. W środku, na ścianach znaleźć można dziwne malowidła, przywodzące na myśl rytuały satanistyczne. Czy jest to jednak sprawka prawdziwych wyznawców szatana?

Prawdziwi wyznawcy szatana nie chodzą w nocy po opuszczonych i zrujnowanych miejscach, żeby pobazgrać sobie dziwne malowidła na ścianach – mówi Radek, jeden z członków grupy Mystery Hunters, badającej historię tajemniczego domu. – Nie odprawiają również tak dobrze znanych wszystkim rytuałów przy użyciu ostrych narzędzi, czy krwi, zabijając przy tym niewinne zwierzęta.

Skąd więc malowidła w nawiedzonym domu w środku lasu?

Prawdopodobnie jest to sprawka znudzonej młodzieży szukającej dodatkowego zastrzyku adrenaliny bądź ludzi, którzy na swój sposób pokazują bunt względem wiary chrześcijańskiej – snuje przypuszczenia Piotrek z Mystery Hunters. – Spotkaliśmy się nawet z podobnym przypadkiem w Domu Dusz niedaleko Piaseczna. To właśnie tam po raz pierwszy znaleźliśmy na podłodze odrąbaną głowę świni.

Jak informuje grupa Mystery Hunters legenda związana z tajemniczym domem nie jest powszechnie znana. Mówi się, że dom zaczął zwracać na siebie uwagę stosunkowo niedawno za sprawą historii opowiadającej o tym, że jego były właściciel podczas remontu, rzekomo popełnił samobójstwo, wieszając się w piwnicy niedokończonej posiadłości. Być może ta opowieść zwabiła osoby żądne silnych wrażeń, do odprawienia mrocznych rytuałów i próby kontaktu ze zmarłą osobą? Grupa Mystery Hunters postanowiła sprawdzić ten obiekt i spędzić tam całą noc. Badali dom pod kątem występowania zjawisk paranormalnych za pomocą takich urządzeń jak: czujniki pola elektromagnetycznego, dyktafon EVP, kamery full spectrum (emitujące światło niewidoczne dla ludzkiego oka). Czy badania coś wykazały?

Miejsce to ma niepowtarzalny, mroczny klimat, a historie na jego temat mrożą krew w żyłach. – Być może właściciel domu umarł tam w dziwnych okolicznościach i nie może odejść z tego świata? – pytają retorycznie członkowie grupy Mystery Hunters.

Nie sposób uwierzyć by poza legendami podsycanymi wyobraźnią w opuszczonej ruderze kryło się coś więcej. Wiele osób jednak uwielbia takie historie i to właśnie dla nich grupa Mystery Hunters z powodzeniem realizuje swoją misję reporterskiego horroru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię