Domy Dzieci w Pęcherach odwiedził święty Mikołaj

1

PIASECZNO We wtorek Domy Dzieci w Pęcherach odwiedził święty Mikołaj, który towarzyszył żołnierzom z Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Żołnierze i obecni na miejscu strażacy zapewnili dzieciom wiele atrakcji. Każde z nich otrzymało także świąteczny upominek


Akcja związana z pojawieniem się na terenie Domów Dzieci w Pęcherach świętego Mikołaja miała naprawdę duży rozmach. Zaczęło się od przemarszu i krótkiego występu orkiestry wojskowej z Siedlec. Muzycy zaprosili wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Następnie na pobliskim terenie zielonym wylądował helikopter SW-4 Puszczyk, a do dzieci wyszedł święty Mikołaj.

Po chwili wszyscy podopieczni ośrodka otrzymali piękne upominki, ufundowane przez wiele instytucji, m.in. ośrodki wojskowe, ale też PGE czy PKP. Ale to nie wszystko. Na miejscu można było obejrzeć sprzęt wojskowy, wozy strażackie, pokaz tresury psów czy… rozkładania spadochronu. Można też było porozmawiać z żołnierzami i strażakami na temat ich codziennej służby i zrobić sobie z nimi zdjęcia.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Nie lubię takich zdjęć. Sztuczne i na pokaz. Pomaga się w cichości i zdjęcia tych dzieci skrzywdzonych przez los. Czy one wyrażają zgodę na to by je publikować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię