Dostał mandat za fałszywe dane

0

PIASECZNO Został zatrzymany przez policjantów piaseczyńskiego referatu patrolowo-interwencyjnego bo posiadał przy sobie środki odurzające. Na tym jednak nie koniec

Policjanci piaseczyńskiego referatu patrolowo-interwecyjnego w trakcie patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok próbował oddalić się w innym kierunku, chcąc za wszelką cenę uniknąć spotkania z mundurowymi. Funkcjonariusze szybko ustalili, jaki jest powód tak nerwowego zachowania, a były nim środku odurzające, które mężczyzna skrzętnie ukrywał w plecaku. Na tym jednak cała historia się nie zakończyła. Mężczyzna postanowił podać mundurowym fałszywe dane, podając się za kogoś kim nie jest. To również zostało szybko zweryfikowane. Okazało się, że 38-latek doskonale wiedział o tym, że ma na swoim koncie „odsiadkę”. Sąd Rejonowy w Lublinie wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary 35 dni pozbawienia wolności. Jakby tego było mało mężczyznę poszukiwali również policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach na podstawie zarządzeń o ustaleniu miejsca pobytu wydanych przez Prokuraturę Rejonową w Puławach oraz Opolu Lubelskim.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

38-latek trafił do policyjnej celi. Kolejnego dnia usłyszał zarzut karny dotyczący posiadania środków odurzających. Został również ukarany mandatem karnym za wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy Policji co do własnej tożsamości, a następnie został przewieziony do zakładu karnego w którym spędzi kolejne 35 dni.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię