Dostał nożem i wykrwawił się na śmierć

1

PIASECZNO Kilka dni temu przy ul. Granicznej w Żabieńcu znaleziono zwłoki 69-letniego Adama O. Denat miał na ubraniu ślady krwi, a w okolicach brzucha głęboką ranę ciętą


Zmarły mieszkał w Żabieńcu, choć pochodził z Czachówka. Sąsiedzi twierdzą, że nadużywał alkoholu. Z naszych informacji wynika, że kilka dni temu wieczorem próbował dostać się do własnego domu. Był jednak pijany i żona nie wpuściła go do środka. Rano mężczyzna już nie żył. Jego zwłoki znalazł przed drzwiami szwagier. Prawdopodobnie dzień wcześniej 69-latek brał udział w bójce i został dźgnięty nożem. Wszystko wskazuje na to, że wykrwawił się na śmierć. Policja potwierdza, że w Żabieńcu doszło do uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym.
– Prowadzimy w tej sprawie postępowanie, jednak na tym etapie nie udzielamy więcej informacji – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Jak masz pisać takie bzdury, bo nie znasz szczegółów, to nic nie pisz… Ośmieszasz siebie i zawód reportera! Jesteś człowiekiem niekompetentnym oraz niewiarygodnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię