Doszło do tragedii! Droga zablokowana, ruch pociągów wstrzymany! [AKTUALIZACJA]

4

PIASECZNO – Do końca jeszcze nie wiemy co się stało – mówi kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Zostaliśmy poinformowani o potrąceniu człowieka przez pociąg. W tej chwili nie znamy jeszcze tożsamości poszkodowanej osoby, ani nie potrafię powiedzieć w jakim jest stanie.

Jak udało nam się ustalić do tragedii doszło na torowisku za peronami, w stronę Radomia. Prawdopodobnie pociąg PKP Intercity zmierzający w stronę Warszawy potrącił człowieka. W tej chwili zarówno tory kolejowy jak i droga 873 przecinająca torowisko są całkowicie zablokowane. – Na miejscu trwają czynności służb ratowniczych – mówi kom. Jarosław Sawicki.

godz. 22.24

– Osoba poszkodowana żyje – informuje nasz reporter. – Nie wiemy w jakim jest stanie, ale była przytomna i w tej chwili trafiła do karetki. Na miejscu jest policja i dwa zastępy straży pożarnej. Ruch pociągów wciąż jest wstrzymany, a droga nieprzejezdna. Nie wiemy ile potrwają utrudnienia.

godz. 23:35

– Na miejscu wciąż trwają czynności – informuje kom. Jarosława Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Poszkodowany mężczyzna, w wieku 32 lat w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że szedł blisko torów i został potrącony przez pociąg.

AB

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię