Doszło do zabójstwa! Ofiarą jest 44-letnia kobieta

2

PIASECZNO Kilka dni temu w Piasecznie została zamordowana 44-letnia kobieta. W poniedziałek w Jabłonnej policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 39-latka, podejrzanego o dokonanie zbrodni


Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegły czwartek 2 stycznia, najprawdopodobniej między godz. 16 a 19. Pomiędzy kobietą a napastnikiem prawdopodobnie doszło do kłótni.
– Dla dobra śledztwa nie informujemy o relacjach łączących ofiarę z podejrzanym – mówi nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Po odnalezieniu zwłok sprawa natychmiast trafiła pod skrzydła prokuratury rejonowej w Piasecznie. Tymczasem policjanci rozpoczęli poszukiwania mordercy. W wyniku czynności operacyjnych udało im się namierzyć podejrzanego w miejscowości Jabłonna w powiecie legionowskim, gdzie 6 stycznia został zatrzymany.
– Mężczyzna ten był wcześniej karany za rozboje i inne przestępstwa – informuje nadkom. Sawicki. 39-latek usłyszał już zarzut zabójstwa za co może grozić mu do 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie. Prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego.

CZYTAJ TAKŻE:  Dodatkowa obserwacja psychiatryczna dla podejrzanego o morderstwo 16-latki. Wstrząsające ustalenia śledczych

TW

czytaj też: 

2 KOMENTARZE

  1. Nie da się czytać wywodów js, który 3 lata temu ofiarę przestępcy powiązanego z gp gazowników liczników kreował na męską bokserkę. Zdecyduj się js, po której stronie prawdy stoisz i czym jesteś. Najgorszy jest sort, który za “miedziaki” sprzedaje…

  2. Z pewnością prosiła o pomoc wcześniej, ale który słoik się wychyli wgr, ltm, lhr może wpi? Nie ma pomocy ofiarom w tym punkcie. Prędzej z ofiary zrobią przestępcę jak oprawca ma “poparcie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię