Dotacja na wymianę źródeł ciepła

0
Dotacja na wymianę źródeł ciepła
BB

GÓRA KALWARIA Gmina Góra Kalwaria planuje złożyć wniosek do Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ramach otwartego programu o poprawie jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego


„Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni” – tak brzmi cała nazwa programu, w ramach którego Gmina Góra Kalwaria planuje złożyć wniosek.

Realizacja całego procesu uzależniona jest od otrzymania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego projekt rysuje się w następujący sposób:

I. RODZAJ PRZEDSIĘWZIĘCIA:
Wymiana pieca węglowego na piec gazowy lub olejowy lub pieca gazowego wyprodukowanego przed 2006 rokiem na piec gazowy o wyższej sprawności wytwarzania ciepła.

CZYTAJ TAKŻE:  Koronawirus w urzędzie! Przechodzą w tryb pracy wewnętrznej

II. WYSOKOŚĆ DOTACJI:
Do 75 % kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 5 000 zł (brutto) dla jednego gospodarstwa domowego. Pozostałe koszty – min. 25% kosztów kwalifikowanych i 100% kosztów niekwalifikowanych – pokrywa mieszkaniec. Zobowiązanie mieszkańca następuje na podstawie podpisanej umowy z gminą.

Deklaracje uczestnictwa w projekcie należy składać do dnia 8 lutego 2017 r. w pokoju 110 lub 103 Urzędu Gminy Góra Kalwaria.

WPI TAXI Piaseczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię