KONSTANCIN-JEZIORNA 3 września w Czernidłach odbędą się Dożynki Gminne. Organizatorzy zapraszają zarówno artystów i twórców ludowych, jak i producentów rolnych oraz firmy i instytucje. Zgłoszenia wystaw można składać do 15 sierpnia.


Tradycyjnie jak co roku, wszyscy twórcy ludowi, przedsiębiorcy, koła gospodyń wiejskich, producenci rolni oraz firmy i instytucje mogą wziąć udział w Dożynkach Gminnych i skorzystania z możliwości prezentacji czy sprzedaży wyrobów na własnych stoiskach handlowych.

Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23, 05-520 Konstancin-Jeziorna).
Można je również przesłać mailem na adres: [email protected]. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Dożynki 2017”. Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia. Nadesłane po tym terminie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Uwaga: z powodów organizacyjnych nie będą przyjmowane zgłoszenia na stoiska z gorącą gastronomią oraz stoiska z wypiekami cukierniczymi.

Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo udziału w charakterze wystawcy mają m.in. zrzeszenia, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non – profit oraz lokalni przedsiębiorcy.

Do pobrania:

dozynki-karta-zgloszenia.doc
dozynki-karta-zgloszenia.pdf

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię