Dramat na jezdni. Potrącone trzy osoby! [AKTUALIZACJA]

10

KONSTANCIN-JEZIORNA Do potrącenia trzech osób doszło u zbiegu ulic Wilanowskiej i Mickiewicza. Służby ratownicze w drodze, wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w wypadku ucierpiało dwoje dzieci i jedna osoba dorosła. W drodze są trzy karetki i śmigłowiec. – O zdarzeniu poinformowano nas o 15.45, policja i karetki już są na miejscu – potwierdza mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

godz.16.17

Rzeczywiście przechodziły przez ulicę trzy osoby, ale potrącone zostały dwie przez seata, który jechał ul. Wilanowską w stronę Góry Kalwarii – precyzuje rzecznik policji, sierż. Rafał Markiewicz. – W tej chwili nie znamy jeszcze okoliczności zdarzenia, ani nie wiemy w jakim stanie są poszkodowane osoby.

godz.16.21
Na miejscu były trzy zastępy karetki pogotowiarelacjonuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Śmigłowiec został odwołoany. Poszkodowane osoby są w wieku 12 i 16 lat.

godz. 16.26
Przez jezdnie przechodziła matka z dwójką dzieci – dodaje sierż. Rafał Markiewicz. – Jedno z nich zostało już zabrane do szpitala. Ruch na ul. Wilanowskiej odbywa się wahadłowo.

AB

10 KOMENTARZE

    • Jakie 3 minuty, czasem wystarczy 10 sekund poczekać ale bydło musi iść bez zatrzymywania się bo jak to tak stać na przejsciu

  1. Jak ja byłem dzieckiem to mnie uczono – przed przejściem przez ulicę zatrzymaj się, spójrz w lewo, potem w prawo i jeszcze raz w lewo. Jeśli nic nie jedzie to możesz przechodzić. Teraz mamy forsowaną jakąś debilną modę na wmawianie pieszemu, że na przejściu a co gorsza nawet przed, ma pierwszeństwo. To są tego efekty.

  2. To prawda że media i wszyscy powtarzają że pieszy ma pierwszeństwo. Tylko nikt nie mówi, że nawet jak masz to pierwszeństwo to twoje szanse w spotkaniu z samochodem są żadne. I tak dochodzi do wypadków. Jest ciemno ludzie ciemno ubrani, z przecieka też światła oślepiają ale najlepiej to mieć winnego i z głowy. Odwieczny problem kierowca pierwszy. Może jechać jeden samochód ale wejdę bo mam prawo. Po nowelizacji przepisów to dopiero zacznie się horror piesi na cmentarzu a kierowcy w więzieniu. Mam nadzieję że politycy zmądrzeją i przestaną się prześcignąć we własnej głupocie. Trochę rozsądku ze strony pieszych też by się przydało.

  3. Oczywiście stado bezmózgich i bezrefleksyjnych imbecyli komentuje, że „bydło idzie bez zatrzymania” nie rozglądając się czy nic nie nadjeżdża. Czy wiesz debilu, jeden z drugim, że chwilę wcześniej, dwa pojazdy zatrzymały się aby ustąpić pierwszeństwa tym pieszym??? Sprawca nadjechał w ogóle nie zwracając uwagi na sytuację, która dzieje się na skrzyżowaniu. Ostrożności, uwagi i ograniczonego zaufania wymaga się od każdej ze stron – pieszych i kierowców. Zamilczcie więc idioci nie mający pojęcia o całym zajściu.

  4. A może by tak zakazać chodzenia w ciemnych ciuchach? A tak na poważnie, zastanawiam się czemu ludzie ubierają się w czarne buty, spodnie, kurtkę, czapkę no i obecnie czarna maseczka niczym nocny zlodziej? Nic dziwnego, że ich nie widać po zmroku. Jest tyle ciekawych i pięknych kolorów. Jedno wielkie smutne społeczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię