Dramat rodzinny. Dusił, szarpał za włosy i groził śmiercią

1

PIASECZNO/PRAŻMÓW Policjanci z Piaseczna i Prażmowa zatrzymali 59-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Złamał zakaz zbliżania się i małżonkę dusił, szarpał za włosy i groził śmiercią. Mężczyzna na najbliższe trzy miesiące trafi do aresztu.

Funkcjonariusze policji kilkukrotnie interweniowali w mieszkaniu 59-latka. Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna wszczynał awantury i był agresywny wobec swojej małżonki. Wyzywał, szarpał i popychał. Policjanci założyli tzw. Niebieską Kartę. Jednak najprawdopodobniej nie wpłynęło to na zmianę zachowania mężczyzny. Do kolejnej awantury doszło w połowie września. Wówczas mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz sądowy nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do małżonki.

Niestety 59-latek dwa dni temu ponownie wywołał awanturę. Z zebranych informacji wynika, że między innymi ciągnął kobietę za włosy po podłodze i groził jej śmiercią. Został zatrzymany, a policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego złożyli do prokuratury wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Na wczorajszym posiedzeniu sąd przychylił się do złożonego wniosku i jeszcze dziś mężczyzna na najbliższe trzy miesiące trafi do aresztu.

AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię