Dramaty rodzinne. Ganiał z siekierą grożąc, że zabije

0

KONSTANCIN-JEZIORNA/GÓRA KALWARIA W Konstancinie-Jeziornie i Górze Kalwarii niemal w tych samym czasie zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o stosowanie przemocy i gróźb pozbawienia życia wobec członków swoich rodzin.


W małej miejscowości pod Górą Kalwarią policjanci z tutejszego komisariatu zatrzymali 44-latka, który będąc pod wpływem alkoholu pobił swoją konkubinę, a następnie swoją złość próbował wyładować na jej nastoletnim synu. Groził również przybyłym policjantom. Awantura skończyła się dla niego w policyjnej celi.
Niemal w tym samym czasie 38-letni mieszkaniec Konstancina-Jeziorny z siekierą w ręku ganiał nastoletniego członka swojej rodziny grożąc mu śmiercią. W niemal ostatniej chwili siekierę wyrwali mu świadkowie zdarzenia. Policjanci ustalili, że mężczyzna niemal zawsze będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad członkami swojej rodziny. Jego ofiarami byli rodzice, konkubina i dzieci. Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie wystąpili do prokuratury o tymczasowy areszt dla agresywnego mężczyzny.

CZYTAJ TAKŻE:  Pokłócił się z żoną, wypił i... wsiadł za kierownicę

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię