Dramatyczna walka o życie! Śmigłowiec LPR w drodze [AKTUALIZACJE]

7

PIASECZNO Po godzinie 12.00 ok. 70-letni mężczyzna przechodzący koło ronda Solidarności zasłabł. Na pomoc pośpieszyli przechodnie

Natychmiast wezwano służby ratownicze oraz podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową. – Wezwanie do nas napłynęło o godz. 12.15 – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Akcja reanimacyjna przyniosła pozytywny skutek. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Helikopter zaraz wyląduje przy ul. Janusza I Starego (dawna 17 stycznia).

Aktualizacja. Godz. 13.43

godz. 13.50.
Niestety mimo długotrwałej akcji reanimacyjnej mężczyzny ostatecznie nie udało się uratować. Przed chwilą śmigłowiec LPR odleciał.

AB

7 KOMENTARZE

  1. Wspaniała reakcja przechodniów! Kilka osób na zmianę reanimowało na zmianę tego mężczyznę zanim dojechały służby. Szkoda, że się nie udało. Ale czyn warty nagłośnienia.

    • Do Krzysiek.
      Jak widać na zdjęciu ,jest też karetka. Jak widać w opisie akcji, reanimacja sie powiodła. Wiec czemu siejesz zamęt rasowy Polaku-katoliku? Nie wiesz niczego ,co jest poza ekranem twojego telefonu,więc nie pajacuj i nie siej smrodu.

  2. Jezu, byłem wtedy na praktykach w pobliskim warsztacie samochodowym. Słyszałem dużo syren, ale tego się nie spodziewałem.

  3. Byłem na miejscu i pogotowie przyjechało razem ze strażą, jak było wiadomo, że przyleci śmigłowiec to wtedy karetka odjechała co prawda mogliby przyjechać szybciej niż po 15 minutach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię