Dramatyczny wypadek w Głoskowie. Motocyklista uderzył w samochód! 4 osoby poszkodowane, śmigłowiec LPR w drodze

11

PIASECZNO Do wypadku doszło na ul. Radnych w Głoskowie na skrzyżowaniu przy kościele. Motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego

Doszło do wypadku z udziałem motocyklisty – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie i po raz kolejny apeluje o ostrożną jazdę. Przypomnijmy, zaledwie wczoraj doszło do wypadku w Górze Kalwarii, na skutek którego motocyklista stracił nogę.
Okoliczności wypadku w Głoskowie policja w tej chwili jeszcze nie podaje.
– Dopiero je ustalamy, na miejscu prowadzone są czynność – mówi nadkom. Jarosław Sawicki.
Ul. Radnych (droga Piaseczno-Tarczyn) jest w tej chwili w Głoskowie całkowicie zablokowana. Wiemy, że w wypadku został poszkodowany nie tylko motocyklista, w sumie ucierpiały 4 osoby. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i karetki pogotowia, wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wyląduje za 5 minut – potwierdza Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Piasecznie. 
Motocyklista z dużą prędkością wyjechał z podporządkowanej ul. Milenium. Chciał przeciąć skrzyżowanie i uderzył w drzwi skody, która jechała w stronę Piaseczna – usłyszeliśmy od jednego ze świadków zdarzenia.
Dzieci, które podróżowały samochodem zostały poranione szkłem z rozbitej szyby samochodowej – uzupełnia informacje nadkom. Jarosław Sawicki. – Zostaną zabrane do szpitala.

Adam Braciszewski

 

11 KOMENTARZE

  1. Może w końcu ktoś pomyśli w Głoskowe o progach zwalniających jeżdżą jak szaleni sama mieszkam przy ul. Korczunkowej teren zabudowany tu nikt nie jeździ 50 na/h

  2. Debili na motocyklach nie brakuje. Ulica Społeczna i 3 Maja w Złotokłos/Henryków jest świadkiem szalenczej jazdy takich morderców.

    • Zastanówcie się co piszecie! Pomyślcie co przechodzi jego rodzina a później komentujcie. Ciekaw jestem czy każdy z Was jest taki święty. Jebani hipokryci

  3. Kolejny dawca. Z tego co widać motor crossowy. Cały czas ich słychać na Korczunkowej w Głoskowie jakby ta ulica była ich torem treningowym.

  4. Żyje ale jest w ciężkim stanie. A po 2 proszę nie komentować skoro nie wiecie jak było ja wiem bo jestem członkiem rodziny tego motocyklisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię