DRIVE THRU w szpitalu w Piasecznie. Testy w kierunku Koronawirusa SARS-COV-2 (COVID-19)

2

PIASECZNO Szpital Św. Anny uruchomił dwa punkty pobrań badań w kierunku Koronawirusa SARS-COV-2 (COVID-19). Pierwszy to DRIVE THRU dla pobrań wymazów pacjentów skierowanych przez Powiatową Stację Sanepidu. Drugi badający przeciwciała w kierunku SARS-COV-2(COVID-19), dla osób które chcą sprawdzić czy przechorowały koronawirusa bezobjawowo lub są w trakcie choroby.

Oba punkty pobrań działają poza budynkiem szpitala, bez kontaktu z pacjentami korzystającymi z diagnostyki, leczenia szpitalnego lub przychodni specjalistycznej.

DRIVE THRU

To punkt pobrań wymazów w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19) tylko dla pacjentów skierowanych przez Powiatową Stację Sanepidu będących na kwarantannie. Pacjent podjeżdża pod wyznaczone miejsce przy szpitalu własnym samochodem, następnie pielęgniarka szpitala pobiera wymaz od pacjenta przez otwarte okno pojazdu. Punkt funkcjonuje codziennie od godzinach 10:00-12:00. W przypadku pytań podajemy kontakt tel. 661 300 329

Punkt pobrań badań w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19)

To punkt pobrań wymazów i/lub krwi do badania PCR i/lub przeciwciał w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19). Badania odbywają się w specjalnie do tego przygotowanym i oznakowanym namiocie, po lewej stronie przed budynkiem szpitala, po wejściu przez oznakowaną bramkę. Płatność za badanie pacjent może dokonać przelewem lub kartą płatniczą na miejscu w punkcie badań-namiocie. Punkt funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 8:00. W przypadku pytań podajemy kontakt tel. 539 146 531

Koszt badań w zależności od rodzaju to kwota od 138 zł do 470 zł, czas oczekiwania na wynik od 2 do 3 dni.

 W związku z epidemią szpital wdrożył dodatkowe procedury i środki bezpieczeństwa chroniące pacjentów. Placówka świadczy usługi w pełnym zakresie, działają przychodnia specjalistyczna, izba przyjęć, wszystkie oddziały (chorób wewnętrznych i geriatrii, ginekologii i położnictwa, chirurgii, pediatrii, urologii) i blok operacyjny.

 

2 KOMENTARZE

  1. Nie polecam robić tam wymazów. Punkt ma określone godziny otwarcia, których nikt się nie trzyma. W szpitalu nikt nic nie wie, pracownicy przekazują błędne informacje pacjentom. Laboratorium rejestruje wymazy z jednodniowym opóźnieniem i wpierają pacjentom, że określone 48h jeszcze nie minęło. Kolejny cyrk w sanepidzie w Piasecznie, który kieruje tam na badania a później nic nie wie o wynikach i przekazuje sprzeczne informacje. Brak jakichkolwiek kompetencji w obu placówkach.

  2. Nie polecam zenujace to nie mobilny punkt tylko kpnyener do ktoregosie wchodzi z damochodu w ciagu 2 godzin przyjmuj 10 aut. Yrzeba czekac od 4 rano zeby sie dostac na test.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię