DRIVE THRU w szpitalu w Piasecznie. Testy w kierunku Koronawirusa SARS-COV-2 (COVID-19)

0

PIASECZNO Szpital Św. Anny uruchomił dwa punkty pobrań badań w kierunku Koronawirusa SARS-COV-2 (COVID-19). Pierwszy to DRIVE THRU dla pobrań wymazów pacjentów skierowanych przez Powiatową Stację Sanepidu. Drugi badający przeciwciała w kierunku SARS-COV-2(COVID-19), dla osób które chcą sprawdzić czy przechorowały koronawirusa bezobjawowo lub są w trakcie choroby.

Oba punkty pobrań działają poza budynkiem szpitala, bez kontaktu z pacjentami korzystającymi z diagnostyki, leczenia szpitalnego lub przychodni specjalistycznej.

DRIVE THRU

To punkt pobrań wymazów w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19) tylko dla pacjentów skierowanych przez Powiatową Stację Sanepidu będących na kwarantannie. Pacjent podjeżdża pod wyznaczone miejsce przy szpitalu własnym samochodem, następnie pielęgniarka szpitala pobiera wymaz od pacjenta przez otwarte okno pojazdu. Punkt funkcjonuje codziennie od godzinach 10:00-12:00. W przypadku pytań podajemy kontakt tel. 661 300 329

CZYTAJ TAKŻE:  Uwaga, jutro nastąpią przerwy w dostawie wody

Punkt pobrań badań w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19)

To punkt pobrań wymazów i/lub krwi do badania PCR i/lub przeciwciał w kierunku SARS-COV-2 (COVID-19). Badania odbywają się w specjalnie do tego przygotowanym i oznakowanym namiocie, po lewej stronie przed budynkiem szpitala, po wejściu przez oznakowaną bramkę. Płatność za badanie pacjent może dokonać przelewem lub kartą płatniczą na miejscu w punkcie badań-namiocie. Punkt funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 8:00. W przypadku pytań podajemy kontakt tel. 539 146 531

Koszt badań w zależności od rodzaju to kwota od 138 zł do 470 zł, czas oczekiwania na wynik od 2 do 3 dni.

CZYTAJ TAKŻE:  W ostatniej dobie kolejne zakażenia! Nowy komunikat sanepidu

 W związku z epidemią szpital wdrożył dodatkowe procedury i środki bezpieczeństwa chroniące pacjentów. Placówka świadczy usługi w pełnym zakresie, działają przychodnia specjalistyczna, izba przyjęć, wszystkie oddziały (chorób wewnętrznych i geriatrii, ginekologii i położnictwa, chirurgii, pediatrii, urologii) i blok operacyjny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię