Droga zablokowana. „Betoniarka” jest wyciągana z rowu

1

LESZNOWOLA  Samochód ciężarowy przewożący beton przewrócił się na bok i wpadł do rowu. Aktualnie droga w tym miejscu jest zablokowana

W Janczewiczach na ul. Jedności samochód ciężarowy przewodzący beton zjechał z jezdni i przewrócił do rowu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.  Teraz samochód jest wyciągany z rowu i stawiany na koła. A to nie będzie łatwe. Droga pewnie przez 1 do 1,5 godziny może być zablokowana. Objeżdżajcie!

1 KOMENTARZ

 1. Cóż za piękny widok na tle płaskiej mazowieckiej nudy upstrzonej domoklocami!

  Aż miło popatrzeć, jak przodująca niemiecka technologia przegrywa sromotnie starcie ze zwykłym polskim rowem – tak, jak – nie przymierzając – jeszcze bardziej przodująca amerykańska technologia przegrywa z obutymi w sandały i uzbrojonymi w kałachy talibami albo z bosonogimi (choć też uzbrojonymi w kałachy) Wietnamczykami 😉
  Wniosek z tego, że najbardziej zaawansowane technologie najłatwiej zwalczać najprostszymi metodami.
  Wytwory nowoczesnych technologii nie nadają się do zastosowania w krainach prymitywnych, bo wywalają się do góry kołami do rowu na pierwszym lepszym zakręcie, albo i bez zakrętu.
  W Polsce beton powinno się przewozić pojazdami zaprzężonymi w woły. Przy niewielkiej prędkości woźnica z pewnością zdążyłby zatrzymać zaprzęg przed rowem.

  W każdym razie nie trza ruszać. Potraktować jako dzieło sztuki symbolicznej, które w dodatku poniekąd samo się stworzyło. Ogrodzić, rozpropagować na świecie i sprzedawać zwiedzającym bilety. Postawić tablice z obrazkami, jak to wojowie Mieszka I i Bolesława Chrobrego zasadzali się na germańskich najeźdźców, kopiąc na leśnych traktach wilcze doły i sprowadzać wycieczki szkolne.

  Przewróciło się, niech leży 🙂

  P.S. Z innego tekstu na tej stronie wnioskuję, że jako przewodniczkę ww. wycieczek szkolnych należałoby zatrudnić radną powiatową z ramienia KO, niejaką Magdalenę Mika-Kosior.
  Z pewnością potrafiłaby pięknie opowiedzieć dziatwie szkolnej o bohaterskim oporze naszych przodków przed najazdami przeważających cywilizacyjnie Germanów oraz o tym, jak to zwykły polski rów przydrożny może udaremnić wielki plan Hitlera, realizowany obecnie przez wraże niemieckie koncerny, z Lidlem i Mercedesem na czele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię