Drogowa niedoróbka. Trzeba będzie przebudować fragment ulicy

9

PIASECZNO Jakiś czas temu radny Michał Rosa zwrócił uwagę, że po wyremontowaniu ulicy Głównej w Kamionce przy wjeździe w poprzeczną do niej Lechitów gromadzi się woda. Dołek ma zostać niedługo zniwelowany


Woda przy skrzyżowaniu Głównej z Lechitów zbiera się po każdym większym deszczu. Jako że w poniedziałek padało, we wtorek na Lechitów można było zobaczyć dużą kałużę. Kilka miesięcy temu radny Michał Rosa zgłosił ten problem władzom gminy.
– Wydaje mi się, że podczas remontu Główna została nieco wywyższona – sygnalizował.
– Wnoszę o zbadanie problemu i podjęcie działań, które zmienią ten stan rzeczy.
Miejsce odwiedzili inspektorzy z wydziału utrzymania infrastruktury, którzy po wykonaniu odpowiednich pomiarów zdiagnozowali problem i postanowili podjąć środki zaradcze. Zdecydowali, że należy wykonać frezowanie 50-metrowego odcinka ulicy Lechitów i ułożyć w tym miejscu nową nawierzchnię. Zadanie to ma zostać wykonane dopiero po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy z firmą, która będzie zajmowała się robieniem nakładek asfaltowych na terenie całej gminy.

TW

9 KOMENTARZE

  1. Przecież ulica Lechitów za czasów Burmistrza Lisa byla kladzona nowa nakladka asfaltowa. Panie Michale jest wiele dróg nieutwardzonych, a Pan zobaczył dołek z wodą i już wniosek. Jest Pan radnym Gminy Piaseczno proszę o rozeznanie sie w każdej miejscowości i przejechać sie po deszczyku i zobaczyc gdzie można przejść? A gdzie mozna jadąc omijając kałuże.

  2. Panie Radny. Zapraszam na spacer po deszczu ul. Gołkowską w kierunku Piaseczna. Moze w koncu ktos by zrobil nam chodnik a nie martwil się kałuzą na Lechitów. Robione są chodniki na wsiach a tu przy takim natęzeniu ruchu nie mozna się doprosic chodnika. Wstyd za takich samorzadowców i radnych.

  3. O Pan Rosa zna się na wszystkim nawet na dołku cztaj kałuży na ul Lechitów a ja chcę Panu odpowiedzieć że jest Pan w błędzie poprostu trzeba zrobić odwodnienie ulicy a nie poprawiać nakładkę .Proszę Pana w tym miejscu zostało wsypane dziesiątki ton gruzu przez wszystkich nas mieszkający w tej okolicy a tak przy okazji jak ktoś zna się na wszystkim to znaczny że nie zna się na niczym

  4. Panie Michale jest Pan radnym Gminy Piaseczno czy radnym jednej ulicy? Jakaś rodzinka tam mieszka?
    Niech pan zweryfikuje wszystkie ulice gminy której jest Pan radnym!

  5. Wystarczy pojechać i zobaczyć ul.11Listopada katastrofa i tragedia a co dopiero jak popada caly piach spływa na nową ul.Główna

  6. Pani Michale proszę zwrócić uwagę, ze kałuża pojawiła sie , ponieważ jakie sa wysokie krawężniki, ze nie można zaparkować obok domu, po drugie boisko szkoly podstawowej jest wyłożone kostką blisko ogrodzenia i teren jest podwyższony, gdzie woda spływa, spływa gdzie jest niżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię