Drogowcy zapowiadają nocny remont głównych ulic w centrum miasta. O co proszą mieszkańców?

1

GÓRA KALWARIA W piątek 24 sierpnia o godz. 20 ma się rozpocząć likwidacja kolein na ulicach Dominikańskiej i Wojska Polskiego, która potrwa do godz. 6 w sobotę


Prace, które zlecił Rejon Drogowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będą polegały na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni, w której powstały koleiny, a następnie jej uzupełnieniu. Drogowcy liczą, że w nocy z piątku na sobotę będzie nieduży ruch na Dominikańskiej i Wojska Polskiego.

Ze względu na zaplanowane prace wykonawca prosi mieszkańców o nieparkowanie we wskazanym terminie wzdłuż obu ulic i przeprasza za utrudnienia.

1 KOMENTARZ

  1. A czy władze GK mogłyby się zainteresować odcinkiem ul. Budowlanych, pomiędzy ul. Kalwaryjską a ul. Zakalwaria? Albo niech wyremontuje to gmina albo zwróci się do wyższej jednostki (nie wiem kto odpowiada za tą drogę, czy gmina czy powiat). Zrobiły tam się takie dziury i garby, że nie da się spokojnie przejechać (a jeżdżę tędy codziennie), bo co metr na całej szerokości jezdni są podłużne dziury. Czy przy okazji tegorocznego wiosennego remontu ul. Budowlanych od ul. Zakalwaria do ul. Marianki (co prawda schrzanionego, bo po większych opadach deszczu znowu stoi tam woda) nie można było przynajmniej wypełnić asfaltem te wówczas jeszcze małe dziury? Przecież jak teraz przed jesienią i zimą nie zrobi się tego, to po zimie w przyszłym roku te dziury będą jeszcze większe! Ciekaw jestem kto zapłaci za ewentualne szkody w autach, a ja pierwszy przybiegnę z fakturą.
    Nie proszę o kompleksowy remont, ale przynajmniej o doraźne załatanie tych dziur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię