“Drogówka” śledzi z góry

1

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiej „drogówki” kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na drogach powiatu. Tym razem przy pomocy policyjnego drona obserwowali ruch na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki, oraz ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego. Niestety zachowania kierowców czasami odbiegały od prawidłowych.

 

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego, tym razem pod lupę wzięli zachowania kierowców na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki w Piasecznie. Nie bez powodu wybrano akurat to miejsce. Otóż jakiś czas temu, została zmieniona tam organizacja ruchu, a okazuje się, że wielu kierujących wciąż jeździ na pamięć. W tym miejscu dwóch mężczyzn w wieku 33 i 21 lat otrzymało mandaty karne w wysokości 100 zł oraz po 2 punkty karne.


Kolejnym punktem było skrzyżowanie ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego w Piasecznie. Tam również obowiązuje znak B-20 czyli „stop” a niestety okazuje się, że część kierujących nie respektuje zasad jakie tam obowiązują. Negatywnymi przykładami na to było dwóch mężczyzn w wieku 38 i 40 lat oraz 55-letnia kobieta. Cała trójka została ukarana mandatami w wysokości 100 zł oraz 2 punktami karnymi.

CZYTAJ TAKŻE:  Nasza policja pilnuje bezpieczeństwa na drodze. Gdzie dziś?

 

1 KOMENTARZ

  1. Najpierw robi się idiotyzm z podporządkowaniem głównej ulicy do małej przecznicy. Teraz policja ma żniwa. Zmiana podporzadkowania, plus światła na skrzyżowaniu Żeromskiego i obwodnicy świadczą iż zapewne w blokach przy nadarzyńskiej mieszka ktoś bardzo ważny, któremu ułatwiono dojazd do obwodnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię