Drugi rajd rowerowy, ognisko i warsztaty

0

PIASECZNO W ramach kampanii Europejskiego Tygodnia Mobilności w zeszły weekend odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych rajdów rowerowych. Jutro kolejny, dystans tym razem dłuższy

Na zakończenie kampanii Europejskiego Tygodnia Mobilności zapraszamy na drugi rajd rowerowy w niedzielę 25 września. Tym razem trasę opracowano z myślą o osobach, które już w tym sezonie trochę jeździły i bez problemu są w stanie pokonać większy dystans – około 40 km.

Również podczas tego rajdu odbędzie się ognisko (trzeba zabrać ze sobą własny prowiant oraz wodę). Na uczestników czekają również warsztaty w ramach programu ochrony powietrza oraz konkurs z nagrodami. 

Start z placu Piłsudskiego w Piasecznie 25 września 2022 r. o godz. 10.00.

Uczestnicy rajdu pojadą czerwonym szlakiem przez Lasy Chojnowskie a wrócą wzdłuż torów kolejki wąskotorowej. Ognisko zaplanowano w Pracach Dużych w Dereniowym Zaciszu.

Na organizację eventu oraz dwóch wycieczek rowerowych Gmina Piaseczno otrzymała dotację celową z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2022”. Zadanie pn. Działania proekologiczne w Gminie Piaseczno współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię