GÓRA KALWARIA Mateusz Gessler wraz z ekipą realizującą nowy reality-show TVN spełniali marzenia uczniów kalwaryjskiej szkoły. Jakie? Zobaczycie w programie


Na zaproszenie realizatorów programu, mogliśmy uczestniczyć w jego nagrywaniu. Jednak do czasu emisji zawartość odcinka musi pozostać w tajemnicy (bo nie byłoby niespodzianki). Możemy jedynie ujawnić, że ekipa zadbała o to, aby dobrze bawili się wszyscy bohaterowie programu oraz ich rodziny i przyjaciele. Zaskoczenie było pełne! Nie brakowało ani radości, ani łez wzruszenia. Szczegóły w niedzielę o godz. 18, nie przegapcie.

„Drzewo marzeń” to polska wersja holenderskiego „the Wishing Tree”. W każdym odcinku ekipa TVN odwiedza inną szkołę, a prowadzący Mateusz Gessler zachęca dzieci do wskazania wyjątkowych osób, które – ich zdaniem – zasługują na spełnienie marzenia. Na terenie każdej szkoły zostaje zamontowane tytułowe drzewo, a dzieciaki zawieszają na jego gałęziach życzenia dla wybranej przez siebie osoby. Z perspektywy najmłodszych widzowie poznają historie bohaterów, a Mateusz Gessler odwiedza ich i spełnia marzenia. – Drzewo uczy empatii i radości życia – przekonuje prowadzący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię