Drzewo runęło na samochody, droga zablokowana

4

KONSTANCIN-JEZIORNA Dziś we wczesnych godzinach porannych na zaparkowane na ul. Mirkowskiej auta runęło drzewo. Aktualnie na miejscu straż, droga zablokowana

 

Dziś we wczesnych godzinach porannych w Konstancinie-Jeziornie na trzy zaparkowane na  ul. Mirkowskiej auta runęła topola. Ogromne drzewo zostało wyrwane z korzeniami. Mogło dojść do tragedii. Na szczęście nikt nie przebywał w w pobliżu, kiedy drzewo runęło.

Aktualnie na miejscu straż usuwa drzewo, droga jest zablokowana. Zachowajcie ostrożność.

 

 

CZYTAJ TAKŻE:  Piknik lotniczy w Parku Zdrojowym. Będą widowiskowe przeloty zabytkowych samolotów

4 KOMENTARZE

  1. To drzewo rosło pod takim kątem, że to była jedynie kwestia czasu. Ciekawe czy Gmina która robiła rewitalizację skweru i przy okazji wycinała tam inne drzewa ma wytłumaczenie czemu to zostało zostawione. I miejmy nadzieję, ze właściciele aut będą mogli ubiegać się o odszkodowanie a gmina jest ubezpieczona.

  2. bo gmina ma mieszkańców głeboko w d….,dlaczego na osiedlu Mirków drzewa takie jak wierzba,topola, klon posadzone pod blokami juz przerastaja budynki,łamiąc sie stwarzaja zagrozenie dla ludzi,a gmina tylko strzyze trawniki do gołej ziemi i płaci kase, konserwacja zieleni na Mirkowie leży .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię