Duet KARAŚ/ROGUCKI w Piasecznie

1

PIASECZNO Duet KARAŚ/ROGUCKI wystąpi na koncercie plenerowym na terenie Kolejki Wąskotorowej 31 lipca (sobota) o godz. 20.00. Zapraszamy! Bilety: 40 złotych.

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Wydarzenie na FB

1 KOMENTARZ

  1. Z chęcią bym się wybrał, lecz już sam nie wiem czy Centrum Kultury to instytucja publiczna, czy komercyjna nastawiona jedynie na zysk. Szkoda, że od kliku lat w tym mieście nie potrafi nikt zorganizować koncertu niebiletowanego… Są natomiast pieniądze na głupoty i wydarzenia uliczne… Nawet jednego wartościowego, bezpłatnego koncertu w wakacje… Beznadzieja! Ciekawe ile poszło na wynagrodzenie dla „artystów” występujących jedynie dla wąskiego grona podczas WOŚP on-line…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię