Dwa dni pełne biegania

0

PIASECZNO Ostatni weekend w gminie Piaseczno był prawdziwym świętem lekkoatletycznym – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców

W sobotę w rejonie Zimnych Dołów w Chojnowie odbyła się kolejna edycja biegu Frog Race, który – jak co roku – cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników. Choć niektórzy narzekali, że było tego dnia dość duszno, to wszyscy mieli po biegu dobre humory. W tym roku, ze względu na pandemię, uczestnicy pobiegli w dwóch turach i odstępach startowych. Łącznie w zawodach wzięło udział prawie pół tysiąca biegaczy.

Następnego dnia na stadionie miejskim w Piasecznie uczczono z kolei pamięć Sławomira Rosłona – wychowawcy wielu pokoleń piaseczyńskich biegaczy. Świetna pogoda sprzyjała tego dnia osiąganiu znakomitych wyników sportowych. Wielu z zawodników (na dystansach od 100 do 5 000 metrów) pobiło w Piasecznie swoje rekordy życiowe, zachwalając sprawną i profesjonalną organizację imprezy.

– To był już trzeci memoriał i najlepszy z dotychczasowych – skomentował Wiesław Paradowski, organizator imprezy ze Stowarzyszenia Kondycja.

Tyl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię