Dwa złota Antoniny Żurawskiej

0

PIASECZNO Utalentowana zawodniczka UKS „Piątka” Funado Piaseczno wywalczyła dwa złote medale w zawodach International Karate Wrocław Adidas Open, które odbyły się na hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Piętnastoletnia mieszkanka Piaseczna była bezkonkurencyjna nie tylko w swojej kategorii wiekowej, ale również wśród starszych rywalek (juniorek – 16-18 lat)
Jestem bardzo zadowolona ze swoich walk, ponieważ widzę u siebie olbrzymi progres w porównaniu z ubiegłym rokiem – mówi Antonina Żurawska. – Mimo kwarantanny i innych trudności, cały rok przepracowałam i cieszę się, że widać tego efekty.
Nasza reprezentantka przyznaje jednak, że nie spodziewała się takiego sukcesu, bo wrocławski turniej był bardzo mocno obsadzony.
Wbrew pozorom łatwiejsza była dla mnie walka w juniorkach, ponieważ po zdobyciu pierwszego medalu zeszło już ze mnie ciśnienie i podeszłam do niej na większym luzie – podkreśla złota medalistka. – Teraz walczę o to, żeby pojechać na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Finlandii. Po drodze czeka mnie jeszcze wiele startów, między innymi w zawodach K1 i Youth League.

Tyl./fot. Wrocław open karate adidas cu
CZYTAJ TAKŻE:  ONDA usuwa podwójny podbródek. Zabieg można wykonać w Piasecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię