GÓRA KALWARIA Adrian Krawczyk był najlepszy w części teoretycznej spośród wszystkich 32 finalistów VII Olimpiady Buduj z Pasją w Zabrzu! Wraz z Sebastianem Sową nie ustępowali konkurentom także w części praktycznej


Czwartoklasiści z technikum budowlanego w Górze Kalwarii (i tegoroczni maturzyści) Adrian Krawczyk i Sebastian Sowa w Zabrzu reprezentowali Mazowsze. Bo wcześniej zakwalifikowali się do finału stając na podium w eliminacjach regionalnych. Ucieszyli się wówczas z nagrody specjalnej ufundowanej przez piaseczyńskie starostwo – dwumiesięcznego, wakacyjnego stażu w Wydziale Inwestycji, Remontów i Drogownictwa urzędu powiatowego.

11 kwietnia, po dwóch dniach zmagań, oprócz pokaźnego pucharu obaj zwycięzcy odebrali w nagrodę m.in. po 32-calowym telewizorze. Droga do sukcesu nie była jednak łatwa. Podopieczni Elżbiety Smereczyńskiej (wicedyrektorki Zespołu Szkół Zawodowych im. Marsz. Franciszka Bielińskiego) musieli dać popis swoich umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej. Przyklejali trójwymiarową tapetę, a następnie ją malowali, a także gipsowali ścianę i również ją malowali. W tym zadaniu zajęli 5. pozycję spośród 16 ekip, jednak wyjątkowo dobry wynik z części teoretycznej sprawił, że wskoczyli na najwyższe miejsce na podium.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię