Dwie ciężarówki blokują krajową 50

4

GÓRA KALWARIA Do niebezpiecznej kolizji z udziałem osobowego peugeota i dwóch ciężarówek doszło na drodze krajowej 50 w miejscowości Czaplinek

Na miejscu zdarzenia udało nam się dowiedzieć, że osobowy peugeot wyprzedził jadącą przed nim ciężarówkę, a później wyjechał na przeciwległy pas ruchu pod drugi nadjeżdżający samochód ciężarowy. Jego kierowca chcąc unikną zderzenia zjechał na pobocze, stracił panowanie, zderzył się z cieżarówką, którą wcześniej wyprzedził peugeot i wpadł do rowu.
Policja na razie nie potwierdza tej wersji zdarzeń.
Przyczyny zdarzenia będą ustalane – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – DK 50 jest nieprzejezdna, ale zostały wyznaczone objazdy lokalnymi drogami.
Na miejscu jest policja, 6 jednostek straży pożarne i dwie karetki pogotowia. Z naszych informacji wynika, że żadnej z czterech uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.
Jedzie do nas też jednostka ratownictwa chemicznego z Warszawy, gdyż doszło do wycieku oleju napędowego z ciężarówek – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Jedna  z ciężarówek przewoziła panele słoneczne, a druga chemię gospodarczą. Nic co mogłoby zagrażać środowisku. 
Do kolizji doszło o godz. 8.30. Droga może być zamknięta jeszcze przez kilka godzin.

AB

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię