Dwie osoby zginęły w pożarze! Droga 79 czasowo zablokowana

2

GÓRA KALWARIA Do pożaru piętrowego budynku doszło w Karolinie. W środku znaleziono dwie osoby, których nie udało się uratować

O godzinie 7.45 strażacy dostali zgłoszenie o pożarze piętrowego budynku w Karolinie. Na miejsce łącznie zadysponowano 8 zastępów straży pożarnej. Dym wydobywał się z pomieszczenia kuchennego.
Gdy do środka jako pierwsi weszli ratownicy OPS Góra Kalwaria z butlami powietrza, znaleźli dwie osoby, których niestety nie udało się uratować – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Pożarem objęte było łóżko i część podłogi. W chwili dotarcia na miejsce strażaków nie było płomieni, ale pomieszczenie było bardzo mocno zadymione.
Czasowo wstrzymano ruch na drodze krajowej 79 z powodu lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pożar został opanowany.
Ofiarami są 67-letnia kobieta i 71-letni mężczyzna – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.W drodze jest prokurator. Biegli będą ustalać przyczyny pożaru. 

AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię