Dwie pijane kobiety za jedną kierownicą

1

GÓRA KALWARIA Policjanci z Piaseczna zatrzymali dwie kobiety podejrzewane o kierowanie nissanem pod wpływem alkoholu. Po spowodowanej przez 24-latkę kolizji, za kierownicę przesiadła się jej 27-letnia koleżanka. Obie były pod znacznym wpływem alkoholu.

Niestety pomimo powtarzanych apeli, wciąż wiele osób za nic ma przepisy prawa, ryzykując życiem swoim i innych. Tylko w miniony weekend policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna oraz z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali aż pięciu kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu.
Po jednym z tych zdarzeń do policyjnego aresztu trafiły dwie młode kobiety. Po wytrzeźwieniu obie odpowiedzą za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Wszystko zaczęło się od niegroźnej kolizji w Solcu. 24- latka prowadząca nissana doprowadziła do kolizji z jadącą z naprzeciwka toyotą. Po zdarzeniu kierująca nissanem wysiadła, a za kierownicę przesiadła się pasażerka. 27- latka uruchomiła nissana i odjechała do znajdującej się w pobliżu posesji.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zatrzymali obie kobiety. Okazało się, że były one pod wpływem alkoholu. 24-letnia obywatelka Ukrainy odpowie za spowodowanie kolizji i prowadzenie pod wpływem alkoholu, którego miała niemal 3 promile. Ten ostatni zarzut usłyszy również 27-letnia obywatelka Białorusi, u której badanie wykazało niemal 2,7 promila.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię