Dwukierunkową Chyliczkowską wprowadzą “tuż po 15 sierpnia”

6

PIASECZNO – Od poniedziałku rozpoczniemy ustawianie nowych znaków na ul. Chyliczkowskiej. Wprowadzenie ruchu dwukierunkowego nastąpi jednej z nocy po 15 sierpnia – zapowiada Ksawery Gut z zarządu powiatu piaseczyńskiego


Jak informuje, skrzyżowanie ul. Chyliczkowskiej z obwodnicą jest prawie gotowe, niemal na ukończeniu jest też nowa sygnalizacja świetlna na krzyżówkach z Warszawską i Puławską. W ocenie włodarza długi weekend to najlepszy moment na takie zmiany.

Zgodnie z nową organizacją ruchu, ze wszystkich prostopadłych ulic w Chyliczkowską będzie można wkrótce skręcić w obie strony. Wyjątkiem będzie ul. Zgoda. Jadąc od strony parku pojedziemy tylko w prawo, ku obwodnicy, a od ul. Młynarskiej tylko w kierunku centrum.

6 KOMENTARZE

  1. To L-39 też do PKP-P-no i co najmniej co pół godziny.
    Autobus kursujący częściej i podwożący pod dwie stacje kolejowe byłby dla mieszkańców bardzo dobrym rozwiązaniem.

  2. Ciekawe ile czasu teraz zajmie przecisnąć się przez tą wieś 709… Wincyj prystanków na żądanie, wincyj świateł… a koszt dojazdu (zważając na czas i komfort, nadal drogi)…

  3. Mieszkam w Chyliczkach i jeśli mam coś załatwić w Piasecznie to mnie szlak tra..a. Mam wybór korek na Puławskiej albo korek na Okulickiego. Lepiej może przyłączyć sie do Konstancina ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię