Dżem porwał fanów

0

 

GÓRA KALWARIA  Ponad 2 godziny trwał koncert Dżemu w Pęcławiu koło Góry Kalwarii. Zespół zaczarował publiczność, która zjechała się z całej Polski. Nie zabrakło radości i chwil wzruszeń

Koncert Dżemu poprzedził mocnym uderzeniem 1ONE. Na scenie królowały piękne kobiety Sylwia Dziardziel (wokal) i Aga Malicka (klawisze). Zespół z charyzmatyczną wokalistką na czele zrobił niesamowity show, podrywając publiczność do zabawy.

Muzycy Dżemu wykonali wczoraj w Pęcławiu na scenie plenerowej Clubu 35+ największe hity z ponad 40-letniego dorobku zespołu. Publiczność usłyszała m.in. Sen o Victorii, Do Kołyski, W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Czerwony Jak Cegła, Harley Mój.

Zaśpiewał Maciek Balcar, który jest z grupą już od ponad 20 lat, z wykształcenia architekt z powołania muzyk i kompozytor.

Ostatnim utworem odśpiewanym wraz z publicznością był Whiskey. Nie zabrakło trójki muzyków, którzy w zespole są najdłużej – trio Adam Otręba, Beno Otręba i Jurek Styczyński na gitarach.

Dżem po raz kolejny udowodnił, że jest legendą polskiej sceny. Legendą, którą mamy szczęście oglądać na żywo, doceniając nie tylko profesjonalizm, ale i radość grania bijącą z każdego utworu. Grupa właśnie zaczęła swoją trasę koncertową, za tydzień można będzie zobaczyć ich w Łańcucie i w Krakowie.

 

[/vc_row]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię