Dzieciak włamał się do sklepu! Chciał ukraść alkohol, pieniądze i słodycze

6

GÓRA KALWARIA Po pościgu policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii, zatrzymali chłopca podejrzewanego o dokonanie włamania do sklepu. Trafił do Policyjnej Izby Dziecka, a jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Było tuż po północy gdy policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zauważyli, jak spod supermarketu sieci Lewiatan szybkim krokiem oddala się nastolatek. Gdy zauważył policyjny radiowóz porzucił niesione przez siebie torby i zaczął uciekać.

Policjanci nie odpuścili i po kilkusetmetrowym pieszym pościgu zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim niepełnoletni mieszkaniec gminy Góra Kalwaria. Porzucone przez niego rzeczy zostały wcześniej skradzione z supermarketu, do którego podejrzany dostał się po wybiciu szyby.

Alkohol, słodycze i kasety z pieniędzmi wróciły do właściciela. Z uwagi na wiek, młody człowiek trafił do Policyjnej Izby Dziecka, jego sprawę funkcjonariusze przekażą do Sądu Rodzinnego.

6 KOMENTARZE

  1. OJTAM, to tylko dziecko, po północy ukradło alkohol, puścić niech swobodnie dorośnie, za kilka chwil zabije np: maturzystę. A za kilka lat dostanie odszkodowanie za utratę możliwości dokonań życiowych na wolności.

  2. Hahaha no jak na dzikim zachodzie w tej Górze Kalwarii haha to nasze milicjanty gonili go pieszo brawo mega wyczyn tych spaślaków że chciało iim się biec haha

  3. Ciekawe co jeszcze stanie sie w tej gorze bylo morderstwo wybuch bankomatu po bicie w bialy dzien kradzierz dziecka to teraz brakuje zeby komisariat wysadzili w powietrze hehe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię