LESZNOWOLA Mł. asp. Jarosław Lesiak- dzielnicowy z komisariatu policji w Lesznowoli został wyróżniony przez dowództwo Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej za zaangażowanie i doskonałą wiedzę operacyjną, dzięki której możliwe było zatrzymanie 45-letniego obywatela Wietnamu – organizatora „handlu ludźmi”.


Dzielnicowy z komisariatu w Lesznowoli od kilku lat pełni służbę na terenie zamieszkałym przez znaczną liczę osób pochodzących z Azji południowo-wschodniej. Ma dobre kontakty z mieszkańcami, które miały znaczący wpływ na postępowanie prowadzone przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej w sprawie nielegalnego przekraczania polskiej granicy przez Azjatów, a następnie ich dalszego „przerzutu” do krajów Europy Zachodniej.

– Podziękowanie dla mł. asp. Jarosława Lesiaka przesłane przez Zastępcę Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej płk Tomasza Zybińskiego na ręce Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Rafała Kubickiego, świadczą o profesjonalizmie naszego funkcjonariusza – ocenia kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię