Dzień Dziecka online. Będzie naprawdę sporo atrakcji!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Z okazji Dnia Dziecka Konstanciński Dom Kultury odwiedzi najmłodszych mieszkańców gminy w domach. Będzie ciekawie, magicznie i zabawnie


KDK zaprasza dzieci do zabawy w sieci.
– Oczywiście zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu. A kiedy już wrócicie ze spaceru po Parku Zdrojowym, odwiedźcie naszego Facebooka – mówi Grzegorz Traczyk z KDK. – Zarówno dla dzieci jak i dla rodziców przygotowaliśmy kilka naprawdę fajnych atrakcji.
W niedzielę 31 maja o godz. 15 rozpoczną się warsztaty rodzinne online „Coś z niczego”. Animatorka Jolanta Łaba pokaże, jak z niepotrzebnych pudełek, słoików czy puszek „wyczarować” piękne przedmioty. Następnie dzieci będą mogły pochwalić się swoimi pracami. Zrobić zdjęcie i zamieście je na facebookowej stronie KDK. Twórcy prac, które dostaną najwięcej lajków, otrzymają nagrody. Natomiast w poniedziałek 1 czerwca o godz. 16 odbędzie się spektakl online teatru Forma „Chase w magicznym programie komicznym”. W show znajdą się sztuczki uwielbiane przez najmłodszych. Cały występ będzie pełen żartów i sytuacyjnych gagów. Pomocnikiem iluzjonisty Damiano będzie Chase z kreskówki „Psi Patrol”.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię