Dzień Dziecka w Planecie Zalesie

0

PIASECZNO W najbliższą sobotą, 3 czerwca w Planecie Zalesie (dawny ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym) odbędzie się niezwykle atrakcyjna impreza z okazji Dnia Dziecka


Goście zapraszani są już od godz. 10, oficjalne otwarcie przewidziano na godz. 13, a impreza trwać będzie do godz. 17.
Wśród wielu atrakcji przewidziano zawody w puszczaniu kaczek na wodzie oraz w budowaniu szałasów, wyścigi rowerków wodnych, pokaz baniek mydlanych, pokaz ratownictwa medycznego, warsztaty plastyczne, poszukiwanie skarbów z nagrodami oraz jazdę na kucykach.

Cały czas do dyspozycji gości dostępne będą także stałe atrakcje Planety Zalesie: park tematyczny stworzony przez Samochodyfilmowe.pl oraz liczne atrakcje dla dzieci, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, eurobangee, kule wodne i mini golf. Będzie można również korzystać z zewnętrznej sala zabaw – małpiego gaju dla najmłodszych, ze zjeżdżalniami i dużego basenu wypełnionego piłkami

Dużą atrakcją będzie także ciuchcia elektryczna, która ciągnąc wagoniki będzie obwozić dzieci i ich rodziców po terenie ośrodka.
Ten wyjątkowy dzień uświetnią także pokazy straży pożarnej oraz prezentacja policji.
– Zapowiada się doskonała impreza dla wszystkich, niezależnie od wieku – mówi Konrad Tomaszuk z Action Sports. -Tak naprawdę, w głębi duszy …wszyscy jesteśmy dziećmi i każdemu z nas należy się zabawa.

Zobacz jak wygląda Ośrodek Wisła w nowej odsłonie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię