Dzień Dziecka z Hugonówką

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Zabawy i gry sportowe, warsztaty artystyczne, spektakle, pokazy strażackie i dmuchańce – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował Konstanciński Dom Kultury na piknik z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy w najbliższą niedzielę (28 maja) od godz. 13.00 do Parku Zdrojowego.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza małych i dużych mieszkańców do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Będzie się działo. Czeka mnóstwo atrakcji, w tym m.in. strefa zabaw sportowych, gry wielkoformatowe i warsztaty plastyczne. Nie zabraknie też pokazów strażackich, ogromnych baniek mydlanych, karuzeli, dmuchańców oraz stoisk ze smakowitymi obwarzankami i watą cukrową. Będą również spektakle teatralne. A to wszystko już w najbliższą niedzielę (28 maja) w godz. 13.00–17.00 na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15).

Program

  • 13.00–17.00 Strefa gier i zabaw sportowych, gry wielkoformatowe, warsztaty plastyczne dla dzieci, strefa zabaw z animatorem.
  • 14.00 Spektakl plenerowy teatru Bajaderka pt. „Bardzo Dziki Zachód”, w którym szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienne zagadki tajemniczych kradzieży.
  • 15.30 Przedstawienie grupy teatralnej Ad Rem autorstwa i w reżyserii Ewy Cielesz pt. „Szare miasta”.
  • 16.00 Wielki finał, czyli tworzenie baniek mydlanych.

Dodatkowe atrakcje (w godz. 13.00–17.00): pokazy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej Kawęczynek, warsztaty o bezpiecznym poruszaniu się na drodze poprowadzone przez Straż Miejską w Konstancinie-Jeziornie, karuzela, dmuchańce, food trucki i stoiska z zabawkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię