Już w sobotę 1 czerwca w godzinach 12.00-17.00 TikToki opanują Centrum Janki! Przyjdź na spotkanie z Filipem Zabielskim oraz Danielem Xantosem – TikTokerowymi gwiazdami, których filmiki cieszą się ogromną popularnością w sieci! Sprawdź się w konkursie wiedzy o TikTokach, zobacz bitwę na filmy muzyczne oraz posłuchaj porad dotyczących kręcenia klipów i bezpieczeństwa w Internecie! A jeśli masz młodsze rodzeństwo – zabierz je ze sobą do kreatywnej strefy warsztatowej dla najmłodszych.

Dzień Dziecka w Centrum Janki to idealna okazja, aby na żywo poznać TikTokerowe gwiazdy – Filipa Zabielskiego oraz Daniela Xantosa. Będzie bardzo wesoło i bardzo ciekawie – zaproszeni goście zdradzą tajniki nagrywania filmików tak aby zaciekawiły miliony, wezmą udział w muzycznej bitwie na klipy oraz opowiedzą o bezpieczeństwie w mediach społecznościowych oraz sposobach obrony przed hejtem w sieci. Na uczestników TikTokerowej zabawy czekają także konkursy wiedzy o TikToku z nagrodami, a także wspólne zdjęcia z Filipem i Danielem.
Podczas wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie z myślą o maluchach powstanie strefa kreatywności z warsztatami cyrkowymi i balonowymi, malowaniem buziek oraz dużymi klockami piankowymi.

-Takiego wydarzenia w Centrum Janki jeszcze nie było! W sobotę, 1 czerwca, szykujemy atrakcje dla całej rodziny – dzieci i rodziców, a przede wszystkim nastolatków! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na spotkanie z gwiazdami aplikacji TikTok – Filipem Zabielskim i Danielem Xantosem! Wspólnie staniemy do bitwy muzycznej na najlepszego TikToka oraz dowiemy się, jak tworzyć popularne klipy, które zdobywają najwięcej ‘lajków’. Przyjdź wspólnie ze znajomymi i poznaj najbardziej rozpoznawalnych TikTokerów! Dobra zabawa gwarantowana – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

TikTok to aplikacja, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Aplikacja pozwala na nagranie krótkich form wideo pod dowolny utwór muzycznym, a nastolatkowie wykorzystują ją do prezentowania swoich umiejętności muzycznych, tanecznych czy aktorskich.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię