Dzień pod znakiem rowerów

0

PIASECZNO Wczoraj na rynku miejskim można było wziąć udział w wydarzeniu sportowo-rekreacyjnym „Piaseczno Kocha Rower”. Pomimo dokuczliwego upału zabawa, którą zwieńczył wspólny przejazd rowerzystów ulicami miasta, była znakomita

W ramach imprezy przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące doskonalenia techniki jazdy na rowerze. Na miejscu można było, między innymi, pojeździć po torze typu „pumptrack”, składającym się z 34 elementów: muld, band oraz łączników, które po połączeniu ze sobą tworzą pętle. Dostępne było także miasteczko ruchu drogowego i – cieszący się szczególną popularnością – darmowy serwis rowerowy. Chętni mogli również przygotować sobie darmowy koktajl owocowo-warzywny, kręcąc go na Fruit Bike’u, a dla najmłodszych nie zabrakło atrakcji w strefie malucha.
Impreza wpisała się też w obchodzone tego dnia w Piasecznie Święto Policji. Po części oficjalnej na skwerze Kisiela policjanci przenieśli się na rynek miejski, gdzie dołączyli do imprezy, obsługując własne stanowiska, między innymi ze znakowaniem rowerów oraz prezentacją radiowozu.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię