Dziewczęta Młodsze KS Victoria Piaseczno Mistrzyniami Mazowsza

0

PIASECZNO W niedzielę 5 czerwca w Piasecznie odbył się Finałowy Turniej Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Dziewcząt Młodszych, na którym dziewczęta z KS Victoria Piaseczno odniosły ogromny sukces

W dniu 05.06.2022 r. odbył się w Piasecznie ostatni Finałowy Turniej Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Dziewcząt Młodszych rocznik 2010 i młodsze. Zawodniczki trenera Zbigniewa Matraszka i jednocześnie uczennice klas sportowych w CEM Zespół Szkolno-Przedszkolny SP 4 w Piasecznie rozegrały kolejne w tym sezonie udane zawody i tym samy przypieczętowały zdecydowane i zasłużone zwycięstwo w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza. W rozgrywkach brało udział 15 zespołów z całego województwa, a szczypiornistki z Piaseczna na rozegranych 18 spotkań przegrały tylko 1, a pozostałych 17 wygrały. Największy sukces KS Victoria Piaseczno w ośmioletniej historii Klubu oklaskiwali licznie przybyli kibice. Stworzyli oni wspaniałą atmosferę na trybunach, która przełożyła się na poczynania dziewcząt na parkiecie.

CZYTAJ TAKŻE:  Zaszalał w drogerii, rachunek wyniósł prawie 2 tys. zł

Ceremonię wręczenia Pucharów, Dyplomów i Medali dla najlepszych drużyn przeprowadził trener bramkarek Dawid Langowski i jednocześnie Komisarz Rozgrywek Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, natomiast swoją obecnością to uroczyste wydarzenie uświetnili następujący goście: Hanna Kułakowska-Michalak -I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, Piotr Sędziak – Przewodniczący Rady Rodziców w SP nr 4 w Piasecznie, Zbigniew Baczewski – Członek Komisji Rewizyjnej Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej i Elżbieta Lenard – Prezes KS Victoria Piaseczno.

Po oficjalnej ceremonii niezawodni rodzice dziewcząt poczęstowali wszystkich specjalnie przygotowanym tortem upamiętniającym to historyczne wydarzenie w skali klubu, natomiast przedstawiciele klubu skierowali wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego wspaniałego wyniku. Podziękowania były skierowane do wszystkich zawodniczek- za cały sezon ciężkich treningów i wielu wyrzeczeń, trenera Zbigniewa Matraszka za niezawodne przygotowanie dziewczyn do trudów całych rozgrywek, rodziców – za wspieranie dziewczyn w każdej chwili, dyrekcji CEM Zespół-Szkolno-Przedszkolny – SP 4 w Piasecznie oraz Gminy i Miasta Piaseczno, za wspieranie sportu w wychowaniu młodzieży.

CZYTAJ TAKŻE:  Narkotyki w parku miejskim

Trenerzy klubowi są pewni, że ten sukces to dopiero początek pięknej przygody Tych dziewcząt, która będzie trwała i trwała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię