Dziewczynka wyjechała rowerkiem wprost pod auto! Dziecko zginęło na miejscu

10

PRAŻMÓW Policja dokonała wstępnych ustaleń na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w Krupiej Wólce. 7-letnia dziewczynka jadąca na rowerku została potrącona przez samochód. Niestety dziecko w wyniku doznanych obrażeń zmarło

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 7-latka jechała z matką.
– Dziecko na swoim rowerku jechało z przodu i z niewiadomych przyczyn zjechało na lewą stronę jezdni wprost pod nadjeżdżającego opla – dzieli się wstępnymi ustaleniami policjantów nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
28-letni kierowca zostanie przebadany na zawartość w organizmie substancji psychoaktywnych.

AB

10 KOMENTARZE

 1. 28-letni kierowca zostanie przebadany … Co ma piernik do wiatraka? Wtargnięcie polega na braku możliwości reakcji kierowcy. Nawet kierowca F1 nie da rady nic zrobić.

  • No niestety przy śmierci wchodzi prokurator i bada wszystkie okoliczności, np. czy kierowca nadmierną prędkością nie przyczynił się do wypadku. Tutaj akurat miał małe pole manewru. Ale procedury są jedne dla wszystkich*.

   * No chyba że jesteś z Partii to wtedy winna zawsze jest ta druga strona.

 2. Zapewniam was że z 40km/h po wciśnięciu hamulców auto staje dęba niemalże w miejscu. Na suchej nawierzchni droga hamowania z 40tki to 3m a na mokrej 5m. (Sprawdźcie sami jak staje wasze auto z 40tu)
  Żeby rozbić przednią szybę główka 7letniej dziewczynki prędkość auta musiała wynosić conajmniej 80km/h lub więcej patrząc na odległośc odrzuconego ciała na druga stronę jezdni.
  W skrócie , scyzoryk sie w kieszeni otwiera!

 3. Ograniczenia prędkości są po to by ich przestrzegać. W terenie zabudowanym szczególnie. Nie dlatego, że ktoś nie wyrobi na zakręcie ale dlatego że właśnie kogoś może rozjechać. Każdy głupi umie wcisnąć gaz, do tego nie trzeba umiejętności. Sęk w tym by przewidywać. Nie wiem co było przyczyną, nie oskarżam. Po prostu apeluję o jazdę zgodnie z przepisami. Zawsze.

 4. Do wiktor33
  Jest ograniczenie więc jeśli kierowca auta jechał za szybko to napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje, ale ten komentarz że jadąc szybciej jedzie się z myślą lub po to by zabić to tak jak by powiedzieć że ty podczas seksu jadąc z gumą nie jesteś chrześcijaninem i wyrzeka szkoły się Boga.
  Zginęło niewinne dziecko i to jest tragedia a reszta w tej chwili nie ma znaczenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię