Dzikie wysypisko śmieci przy torach. Na kupie leży dużo części samochodowych

1

LESZNOWOLA O hałdzie śmieci między Piasecznem a Łoziskami poinformowała nas jeszcze w kwietniu jedna z czytelniczek. – Policja wie o tych śmieciach, ale nic z nimi nie robi – dodaje. – Rozumiem, że jest epidemia, ale te odpady można by w końcu stamtąd zabrać


Pani Aleksandra zauważyła, że na kupie, która znajduje się kilkadziesiąt metrów od torów, nieopodal przejazdu na ul. Jana Pawła II leżą m.in. zderzaki, kołpaki, opony i sporo plastikowych elementów.
– To śmieci warsztatowe, które bardzo przypominają te znalezione przed kilkoma tygodniami w Zalesiu Dolnym – dzieli się swoimi spostrzeżeniami czytelniczka.
Minęło kilka tygodni, a śmieci z zielonego terenu przy torach nie zniknęły.
– Możecie dowiedzieć się dlaczego – pyta pani Aleksandra. O nielegalnym wysypisku poinformowaliśmy urząd gminy Lesznowola.
– Nasz referat środowiska już wcześniej dostał zgłoszenie dotyczące odpadów przy Fabrycznej – informuje Agnieszka Adamus z gminnego wydziału promocji. – Sprawdzimy to. Ze zgłoszenia wynikało, że w tym miejscu znajduje się też wrak samochodu.
Gmina ma ustalić, kto jest właścicielem nieruchomości, i wezwać go do uporządkowania terenu.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Ja pitole, wezwać właściciela do uporządkowania terenu? A co to jego śmieci? NIECH SPRZĄTA TEN KTO TEN SYF ZOSTAWIŁ. Dlaczego tam się znalazły te śmieci? bo ten kto je tam wywalił musiałby zapłacić tysiące złotych za wywóz tego, bo nie można się tego legalnie pozbyć za normalne, ludzkie pieniądze, bo lobby/monopol firm śmieciowych jest już tak duże, że ceny wywozu TAKICH śmieci są kosmiczne, dlaczego w ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo takich wysypisk? Takich wysypisk BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ!!!! Jeszcze podnieście ceny za wywóz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię